O společnosti a historie
KOVEX Újezd s.r.o.

Firma Kovex Újezd, s. r. o. se od svého vzniku v roce 1992 zabývá především tradičním přesným středně sériovým třískovým obráběním na CNC strojích.

V sortimentu firmy se postupně objevilo více než 400 druhů výrobků. Díky obchodním úspěchům se firmě podařilo nashromáždit potřebný kapitál na vybudování nových výrobních prostor.  Zpočátku si firma pronajímala výrobní halu v Drnovicích, později byl zakoupen pozemek v obci Újezd u Valašských Klobouk a na něm vystavena nová výrobní hala.

Firma Kovex Újezd, s. r. o. má dlouholetou tradici spolupráce s několika firmami, které jsou pro ni stálými odběrateli.

PŘEČTĚTE SI O NÁS VÍCE:

Hlavním zaměřením společnosti je obrábění kovů. KOVEX Újezd s. r. o. obrábí především součásti a náhradní díly armatur, součásti hydraulických systémů, součásti anti-vibračních systémů, součásti čerpací techniky, části montážních celků pletacích linek a součásti automobilové techniky.

Výrobní hala disponuje prostorem 2 100 m2, ke kterému náleží administrativní a sociální zázemí. V současné době má společnost k dispozici více jak 19 CNC obráběcích strojů, pásové pily, automatické NC pilky, CNC pilu, starší 3D přístoj CRYSTA-Plus M574, digitální 2D výškoměr, celá řada digitálních dutinoměrů, drsnoměry a v neposlední řadě profilprojektor Mitutoyo. Kontrola je plně vybavena moderními zařízeními. V roce 2015 se pořídil nový 3D CNC přístroj CRYSTA-Apex S574. Má dostatečné výrobní a skladovací prostory a rozsáhlý výrobní park, zabýváme se výrobou malých, středních i velkých sérií.

Společnost zaměstnává opravdové odborníky. V současné době jich zde pracuje 30.

Pokud budete mít zájem o spolupráci s námi, velmi rádi Vám zpracujeme příznivé cenové nabídky.

Přejít nahoru