KOVEX Újezd s.r.o.

Přesné CNC obrábění

Hlavní výrobní zaměření společnosti je obrábění kovů. Od roku 1992 se činnost firmy zaměřuje na přesné středně sériové třískové obrábění na NC strojích, později na CNC strojích.

VÝROBA BYLA V ROCE 1995 PŘESUNUTA DO NOVÝCH PROSTORŮ

Majitelé byli díky dynamickému růstu firmy nuceni postavit vlastní výrobní halu v nedaleké obci Újezd u Valašských Klobouk. Budova disponuje výrobním prostorem 2 100 m2, k němuž ještě náleží administrativní a sociální zázemí. V současné době má společnost k dispozici více jak 19 CNC obráběcích strojů a zaměstnává 30 pracovníků.

PRO PŘESNÉ ZMAPOVÁNÍ EFEKTIVNOSTI VÝROBY VYUŽÍVÁME DOCHÁZKOVÝ A KAMEROVÝ SYSTÉM

Vzhledem k tomu, že v současné době firma pracuje ve dvou směnách a vyrábí až 50 druhů součástí souběžně, byl zaveden systém zadávání a hlídání správnosti zakázek. Byl pořízen výrobně ekonomický operační systém E-company. K tomu jsme v roce 2015 zakoupili do kontroly kvality nové 3D měřící zařízení Mitutoyo Crysta-Apex S 574.

kovexujezd_crystapaex2.jpg
ZÁLEŽÍ NÁM NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Zajímá nás, v jakém světě žijeme a kvalita ovzduší, vody, půdy a rostlin. Naším cílem je zavést normu ČSN EN ISO 14001:2016, která se týká environmentálního managementu pro zajištění ochrany prostředí pro současnou i budoucí generaci. S touto normou snížíme možné negativní dopady naší činnosti na prostředí. Naší firmě KOVEX Újezd s.r.o. na životním prostředí záleží.

“Naším cílem je nejen spokojenost zákazníka, ale i našich zaměstnanců.”

O své zaměstnance se staráme. Dopřáváme jim co nejlepší pracovní, ale i sociální zázemí. Pořádáme společenské akce, které slouží ke stmelení kolektivu, přispíváme jim na stravné. pravidelně je necháváme školit a poskytujeme jim veškeré potřebné pracovní a ochranné pomůcky. Záleží nám na každém z nich. Jejich spokojenost je pro nás klíčová.

70 % NAŠÍ VÝROBY JDE NA EXPORT

Převážná část objemu naší výroby je exportována do zemí Evropské unie. Nejvíce vyvážíme výrobky do Německa, Francie, Rakouska, Švédska a zemí Beneluxu. Podstatně menší množství zboží pak dodáváme tuzemským obchodním partnerům.

KOVEX

V ČÍSLECH

VZNIK SPOLEČNOSTI
1992
PROSTOR HALY
2100 m2
ZAMĚSTNANCŮ
30+
CNC STROJŮ
20+
Kovex Újezd s.r.o.
Újezd 385, 763 25 Újezd u Valašských Klobouk

SCHOPNOST REAGOVAT NA POPTÁVKU SPOLEHLIVĚ

Protože disponujeme zaměstnanci s vysokou odbornou úrovní, rozsáhlým parkem s CNC obrábějícími stroji a vyhovujícími výrobními prostory, jsme schopni reagovat na poptávky po obrábění kovů v jakýchkoliv sériích za velmi příznivé ceny.

SHÁNÍTE DODAVATELE?
Přejít nahoru