Výrobní možnosti

Máme zkušenosti s obráběním všech druhů materiálů včetně plastů. Naše stroje jsou schopny provádět vrtací, frézovací, soustružnické i brusičské operace. Rotační operace do délky 1 000 mm při průměru 80 mm a přířezy do délky 100 mm při průměru 400 mm. Nerotační operace 400 x 400 x 400 mm. V kooperaci zajišťujeme všechny druhy povrchových úprav včetně tepelného zpracování.

KOVEX Újezd s.r.o. se vyznačuje efektivností. S našimi kvalitními stroji a maximálním pracovním nasazením našich zaměstnanců dosahujeme kýžených výsledků. Soustředíme se na kvalitní práci a náležitou kontrolu.

Všichni naši zaměstnanci jsou zodpovědní za dodržování systému dle vypracovaných jakostních dokumentů, organizačních směrnic a technických postupů

NA NAŠÍ DÍLNĚ NALEZNETE NÁSLEDUJÍCÍ STROJE:

CNC SOUSTRUH FIRMY MAS SP280 SY

 • CNC soustruh SP280 SY je soustruh s maximálním obráběným průměrem 280 mm – umožní výrobu s vysokou produktivitou včetně obrábění z pravého vřetena
 • Pět technologických variant dovolí ideální volbu Vašeho technologického řešení, od malosériové až po specializovanou hromadnou výrobu
 • Robustní základ stroje a lože dodává strojům vysokou tuhost
 • Deformace mechanických částí strojů jsou verifikovány numerickými metodami výpočtu – FEM
 • Dynamika a stabilita pohybu os je ověřována moderními výpočtovými metodami
 • Vřetenové jednotky umožňují velký obráběcí výkon
 • Synchronní vestavné vřetenové motory poskytují vysokou dynamiku funkcí vřetena a výkonnou rotační osu C

Technické specifikace

Podrobnější popis CNC soustruhu MAS SP280 SY

4 KUSY CNC SOUSTRUHŮ FIRMY MAS S 80I PRIM S CNC ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM FANUC 21I - TB

 • Jedná se o soustružnický stroj určený pro kusovou a malosériovou výrobu. Na strojích lze obrábět součásti hřídelového i přírubového charakteru z kusů nebo z tyčového materiálu taženého, loupaného nebo broušeného. Lze na něm obrábět vnější i vnitřní plochy válcové, kuželové i kulové, vrtat, vystružovat a řezat závity v ose vřetena i mimo osu. Nástroje jsou poháněné.

Technické specifikace

Podrobnější popis soustruhu MAS S 80I PRIM S CNC ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM FANUC 21I

2 KUSY OBRÁBĚCÍ CENTRUM OD FIRMY MAS S TYPOVÝM OZNAČENÍM MCV 1016 QUICK

 • Charakterizuje se především svou velkou konstrukční tuhostí a velkou přesností. Přesnost stroje zajišťuje lineární vedení os X, Y, Z .

Technické specifikace

Podrobnější popis obráběcích center MAS S TYPOVÝM OZNAČENÍM MCV 1016 QUICK

6 KUSŮ ZPS S 50 CNC S ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM YESNAC LX

 • Jedná se o univerzální soustruh určený pro kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu přesných součástí z tyčového materiálu taženého, loupaného nebo broušeného do průměru 50 mm, přírub do průměru 270 mm a hřídelí do délky 535 mm.

Technické specifikace

Podrobnější popis CNC S 50 S ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM YESNAC LX

6 KUSŮ SPT 16 NC S ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM NS 660

 • Jsou číslicově řízené soustružnické poloautomaty určené k obrábění tvarově složitých hřídelových nebo přírubových součástí v malosériové nebo v kusové výrobě. Kromě soustružení lze na stroji i vrtat, vyvrtávat a soustružit otvory a řezat povrchové i vnitřní závity.

Technické specifikace

Podrobnější popis SPT 16 NC S ŘÍDÍCÍM SYSTÉMEM NS 660

CNC PILA PEGAS GONDA 400X400 HERKULES X

 • Vysoce produktivní automatická hydraulicky ovládaná dvousloupová pásová pila s vícenásobným podáváním materiálu.
 • Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých řezech.
 • Má extrémně robustní konstrukci a zejména rameno skloněné o 25°. Tyto vlastnosti ve spojení s  výkonným planetovým pohonem a pilovým pásem výšky 41 mm zaručují stroji maximální možnou výkonnost.
 • Délka i počet kusů je zadáván z ovládacího panelu. Stroj si sám volí počet podání a provádí potřebné výpočty. Systém umožňuje zadání 9 programů pro rychlé nastavování délek, případně variantu automatické změny rozměru pro dělení několika přířezů z jedné tyče. Pila umožňuje volbu mezi automatickým a poloautomatickým režimem, kdy jsou veškeré pohyby ovládané nezávisle.
 • Nalézá uplatnění v sériové výrobě v průmyslových provozech a vzhledem ke své robustní konstrukci umožňuje dělení široké škály jakostí materiálů včetně nerez ocelí, nástrojových ocelí, především plného průřezu.

Technické specifikace

Podrobnější popis CNC PILY PEGAS GONDA 400X400 HERKULES X

ARG 230 JE NC AUTOMATICKÁ PILKA

 • Požadovaná délka řezaného materiálu se nastavuje velmi jednoduše ruční kličkou se zobrazením na digitálním počítadle. Dvě řezné rychlosti 40 a 80 m/min.

Technické specifikace

Podrobnější popis PI NC PILY AGR 235

Přejít nahoru